KONST / Litografier / Litografi 8181114
nr 818 1114
Lena A Linderholm
(f. 1947), Sverige
Litografi, Lena A Linderholm (f. 1947), EA (konstnärens exemplar), signerad, bladets mått: 43x41
Lena Linderholm, född 1947 i Stockholm, svensk målare, grafiker och författare.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 1 april 2013
kl 20:29:36
26/3 23:24:34
700 kr
1/4 20:03:02
Lena A Linderholm
Läs mer om Lena A Linderholm